Forum Wielkiego Królestwa Nacji Balarn

Forum Wielkiego Królestwa Nacji Balarn


#1 2007-04-17 23:51:07

Kuntakinte

Król

2528102
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 438

Król Kuntakinte odchodzi..... :(

..... i nadszedł na mnie czas, niestety.....

Jak już Szanowni Członkowie Rady są świadomi pojąłem decyzje o odejściu. W wątku tym chciałbym abyscie omówili kwestię mojego konta. Wiem już, że żaden z Was nie jest chętny na zostawienie swojego, ale sam też nie wiem co zrobić w tej sytuacji, bo żal aby się to konto zmarnowało. Poddaje ten temat pod waszą dyskusję, a w razie czego mogę podać szczegóły konta - co, gdzie i na którym poziomie.

Pozdr,

Offline

 

#2 2007-04-18 00:47:27

Kuntakinte

Król

2528102
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 438

Re: Król Kuntakinte odchodzi..... :(

No i jeszcze kilka rzeczy w związku z moim odejściem i zmianami z zakładce sojuszu.

Właśnie rozmawiałem z frozzerem i potwierdził mi, że będzie mógł zmienić login mojego konta po jego oddaniu.

Druga sprawa dotyczy wyboru następcy. Kiedyś przed zmianami było tak, i tak planowałem zrobić, że jeśli założyciel sojuszu  rezygnuje, to musi wyjśc sojuszu i wówczas mianuje swojego nastepce. Potem zostaje z powrotem przyjęty przez nowego króla jako zwykły członek sojuszu.

Zgodnie z nowymi zasadami jest głosowanie na lidera/króla w zakładce sojuszu. Najbliższe głosowanie odbędzie się za dwa tygodnie. W związku z tym są dwie opcje.
1. Łatwiejsza. Następca wybrany na naszym forum przejmuje pakiet, czyli tytuł króla wraz z kontem
2. Trudniejsza. Konto przejmuje ktoś inny niż przyszły król. W związku z tym odchodze z sojuszu, aby stracić uprawnienia lidera sojuszu i przekazuje swoje konto. Po dwóch tygodniach bezkrólewia wybierany jest nowy król sojuszu w drodze głosowania wewnątrz haremu (zakładka sojusz), po czym przyjmuje on z powrotem osobę, która przejęła moje konto. W takim przypadku przez okres dwóch tygodni nikt nie będzie miał uprawnien do zarżądzania sojuszem, chodzi głównie o pzyjmowanie nowych człnków.

No i chyba tyle, W razie wątpliwości pytajcie, to postaram się pomóc.

Offline

 

#3 2007-04-20 21:13:32

Kuntakinte

Król

2528102
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 438

Re: Król Kuntakinte odchodzi..... :(

Przyznam Panowie, że jestem pod wrażeniem cóż za zacięta walka - 5:5, no i potrzebna nam druga runda. Trzymam kciuki - ktokolwiek okaże się zwycięzcą.

PS. Czy ustaliliście coś odnośnie mojego konta, czy też pozostaje na urlopie do skasowania?

Pozdr,

Offline

 

#4 2007-04-20 21:39:35

MC Koper

Król

6980476
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 509

Re: Król Kuntakinte odchodzi..... :(

Niestety nie wymyśliłem nic w sprawie Twojego konta, Marcinie!
Krzysiek, mam nadzieję, że to Ty będziesz nowym królem, bo w końcu jakby na to nie patrzeć: masz więcej ode mnie punktów, jesteś na wyższym poziomie zaawansowania technicznego i w ogóle jesteś w sojuszu od początku, a ja dopiero później doszedłem do Was. Jakby co, to mogę być najwyżej Asem Wywiadu

P.S. Zapomniałbym dodać Królu Marcinie, że dobrze by było abyś wszedł na swoje konto aby tam poustawiać tą nową zakładkę sojuszu i te ciekawe opcje w niej zawarte!

Ostatnio edytowany przez MC Koper (2007-04-20 21:45:32)

Offline

 

#5 2007-04-21 01:24:19

kozmirz

Członek Rady Starszych

7334793
Skąd: Bieruń Nowy
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 343

Re: Król Kuntakinte odchodzi..... :(

O w mordęęę ! No nie chciałem nic sie odzywać aż nie skończy sie głosowanie dobrze, że remis, jest ciekawie.

Jeżeli ja miałbym "przejąć tron" to niestety ale wystąpiłyby komplikacje bo ja chce zostać na swoim koncie.

...Sam nie wiem co napisać bo mnie taka sytuacja zaskakuje!

Ostatnio edytowany przez kozmirz (2007-04-21 01:25:35)

Offline

 

#6 2007-04-21 17:32:18

Kuntakinte

Król

2528102
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 438

Re: Król Kuntakinte odchodzi..... :(

OK, zalogowalem się na konto i poustawiałem co trzeba. Każdy kto posiada tytuł Księcia ma pełne prawa, czyli edycja rang, przyjmowanie do sojuszu itd, tak więc będzie ok. Dlatego też naszej Księżnej Świderkowaj ustawiłem rangę Markiza, no chyba że się zdecydujecie dokoptować ją do Rady. Tym czasem to tyle. Pozdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl