Forum Wielkiego Królestwa Nacji Balarn

Forum Wielkiego Królestwa Nacji Balarn


#1 2007-01-03 21:47:04

Eryk Wiking

Duch Wielkiego Księcia

Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 144

Koniec

Eryk II, podobnie jak jego ojciec zwany Wikingiem, książe na Midgardzie po raz kolejny popadł w zadumę. Zdarzało mu się to coraz częściej, zbyt często jak na wojownika. Myśli jego znów błądziły wokół sensu istnienia. Walczę już od tylu lat, tak samo jak przedtem mój ojciec. I do czego to prowadzi, jaki jest ostateczny cel tych nieustannych wojen. Chwile satysfakcji po pokonaniu przeciwnika szybko mijają, łupy nie cieszą tak jak dawniej. Na moim mieczu zastygła już krew setek wrogów a mimo to dalsze setki przeciwników miotają sie na pustyni. Czy kiedykolwiek nastanie pokój, czy całym sensem istnienia jest miecz i topór, wieczyste Ragnarok, w którym jedynie najsilniejsi moga przetrwać. Eryk popatrzył na sale swego pałacu. Duzo osiągnął mój ród: jesteśmy jedna z największych potęg na pustyni a ja jestem ksiecie przesławnego Wielkiego Królestwa Nacji Balarn. Dlaczego jednak mnie to nie cieszy. Tak samo jak setki żon czekających na mnie w kobiecym skrzydle pałacu albo dzieci, którymi pobłogosławił mi Odyn. Muszę coś zmienić inaczej czeka mnie szaleństwo. Tych wątpliwości nie zlikwidują nowe rzezie i zniszczenia. Czas stąd odejśc, opuścić pustynię i odnaleźć źródło wszelkiego światła. Najwyższa już pora wspiąć sie na Drzewo Świata i spotkać się twarzą w twarz z Jednookim Ojcem!

Niestety przyszła dla mnie pora pożegnać się z wami. Bardzo przyjemnie grało mi się w harem, ale co za dużo to niezdrowo. Gram już od prawie 6 miesięcy a harem zajmuje mi zbyt dużo czasu. Po dłuższym zastanowieniu uznałem, że najwyższa pora, aby zając się bardziej konkretnymi rzeczami. Czas wrócić do rzeczywistości niewirtualnej, napisać parę artykułów, może złapać drugą pracę. Kto wie, może dorobię się też nowego pzekleństwa przed nazwiskiem Dziękuje wszystkim za wspólną grę i życzę powodzenia zarówno w pustynnych starciach jak i w realu.

Ponieważ nie mam ochoty włanczać wiecznego urlopu, a być farmą nie mam zamiaru chętnie odstąpię komuś moje konto. Podstawowym warunkiem jest przynależnośc lub chęć przynależności do WKNB. Dużą zaletą mojego sukcesora byłoby także jakieś doświadczenie w grze w harem. Jeśli więc ktoś z Was byłby zainteresowany grą na moim koncie, lub też znałby godną zaufania osobe, która chciałaby na nim zagrać dajcie znać.

Dane odnośnie konta:
Ilość kolonii: 4
Poziom rozwoju technologicznego - 7 (do 8 brakuje 2 badań)
wiek - 53
top 14

Ekonomia:
24/24/24/10
24/24/24/13
23/23/23/11
23/23/23/7
23/23/23/11
córek około 200

Armia:
Karawanax112
Karabinierx46
Działo Bazyliszekx20
Kolektor klasy AX15

Technologie:
kamasutra-6
bojowa-14
ochronna-13
szpiegowska-15

To chyba najważniejsze dane, jakby coś jeszcze Was interesowalo dajcie znać.

Jeśli nie bedzie chetnych na moje konto włączę urlop a hasło przekaże do dyspozycji naszemu królowi.

PS Jeśli chce ktos z was pograć na des4 to mam do oddania konto top 14 (na chwilę obecną).

Offline

 

#2 2007-01-03 22:11:14

swiderkowa

Mieszkaniec Wielkiego Królestwa

4166628
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 270

Re: Koniec

zasmuciles mnie ksiaze Eryku. ale mysle ze dla wszystkich bedzie to zrozumiale. tak wysoko sie wspioles i teraz konczysz. moze dasz sobie urlop a po jakim czasie bedziesz dalej mial chec do gry. zastanow sie!!!
Ze lzami w oczach cie porzegnamy!

Offline

 

#3 2007-01-03 22:49:29

CybeR

Członek Rady Starszych

1062937
Call me!
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 416

Re: Koniec

Eryk Wiking napisał:

[i]Walczę już od tylu lat, tak samo jak przedtem mój ojciec. I do czego to prowadzi, jaki jest ostateczny cel tych nieustannych wojen

Takie pytanie zadaje sobie kazdy bez wątpienia ale niestety nikt nie zna odpowiedzi...Czy to ma znaczyc ,ze jak nie zna się odp. trzeba rezygnowac...?? Trzeba postawić sobie cel a życie na pustyni dalej będzie cieszyc...a czy nie żal CI opuszczać swoich Bracii Sióstr???? W ich oczach teraz smutek,żal...Byłeś dla niektorych wzorem....i czy to jest godne naśladownictwa?? Zastanów się nad swoją decyzją abys w chwili rozterki nie podjął jej pochopnie, żebys nie żałował...

Offline

 

#4 2007-01-03 23:03:48

lisu14

Członek Rady Starszych

Zarejestrowany: 2006-10-14
Posty: 290

Re: Koniec

oj eryku eryku szkoda bedzie grac bez ciebie ... wielka szkoda tyle rozmow razem .... tyle nerwow wyładowanych na niesprawieliwie wilką siłe artylerki... plany odejscia ... wyscigi w PSB


lecz konczy sie jedno zycie zaczyna drugie... lepsze bo realne ... zycze ci dozo szescia w siwecie bez haremu


a wziołbym sobie to konto na des 4 ok;>??


[img]http://www.mfoto.pl/uploads/1240/lol_c10a7.gif[/img]

Offline

 

#5 2007-01-03 23:17:00

kozmirz

Członek Rady Starszych

7334793
Skąd: Bieruń Nowy
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 343

Re: Koniec

No gratuluje "epopejotwórstwa" w patetycznym tonie ale .... no troche niezbyt akcja tak kończyć gre nagle, na pewno aż taki napór że nie mozna dalej konynuować gry ? No w każdym razie szkoda !
Życze powodzenia w prawdziwym życiu i jak mawiają praktykanci z kopalni Piast "Pozdro 600" !

Offline

 

#6 2007-01-04 03:01:41

Kuntakinte

Król

2528102
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 438

Re: Koniec

Książe Eryku, Jacku! Szkoda, wielka szkoda, żal....  Niewątpliwie decyzja trudna, ale przemyślana i słuszna. O wiele ważniejszy jest świat realny niż wirtualny - rozumiem to i szanuję Twoją decyzję. Świetnie nam się razem grało, zaszliśmy bardzo wysoko i szkoda, że to juz koniec. Wiedz, że w dużej mierze dzisiejszy kształt sojuszu to Twoja zasługa - zawsze miełeś błyskotliwe pomysły i dzieliłeś się swoją wiedzą, kreatywnością. Życzę Ci szczerze powodzenia w realu, sukcesów i realizacji planów.

Zawsze będziesz mile widziany na naszym forum. Zatrzymasz swój login i uprawnienia dostępu do wszystkich działów, a Twój sukcesor, jeśli taki będzie, zarejestruje się pod zmienionym nickiem.

Powodzenia.

-----
I w kwestii formalnej. Jeśli ktoś z sojuszu, lub zaufana osoba z poza sojuszu, chciałby przejąć konto Księcia Eryka, to proszę dać mi również znać.

Offline

 

#7 2007-01-04 20:14:43

Eryk Wiking

Duch Wielkiego Księcia

Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 144

Re: Koniec

Dzięki za miłe słowa. Decyzję przemyślałem a swoje odejście planowałem już od około 2 tygodni. I tak grałem w harem przez 5 miesięcy i szczerze mówiąc jestem w pełni zadowolony z uzyskanych wyników. Po prostu czuję, że teraz powinienem się skupić na czyms innym. Być może w baardzo dalekiej przyszłości spotkamy sie kiedyś wszyscy na des 10

Zawsze będziesz mile widziany na naszym forum. Zatrzymasz swój login i uprawnienia dostępu do wszystkich działów, a Twój sukcesor, jeśli taki będzie, zarejestruje się pod zmienionym nickiem

.

Jestem bardzo wdzięczny za tę propozycję. Jeśli nie macie nic przeciwko bedę od czasu do czasu wpadał na forum i sprawdzał jak się wam wiedzie.

Ponieważ chętnych nie ma konto przekazuje królowi.

Offline

 

#8 2007-01-04 23:51:54

Bociek

Zbanowany

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2006-11-20
Posty: 6

Re: Koniec

W takim razie życzę sukcesów w realnym świecie. Każdego kiedyś męczy gra i każdy z czasem podejmuje decyzję o odejściu. Niestety doba ma tylko 24h i nie zawsze starcza czasu grę :/

Offline

 

#9 2007-01-05 13:00:12

CybeR

Członek Rady Starszych

1062937
Call me!
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 416

Re: Koniec

Eryk i dobrze ze konto otrzymał Krol bo szkoda by się marnowalo a Krol wie co i jak...

Offline

 

#10 2007-01-05 13:40:33

Kuntakinte

Król

2528102
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 438

Re: Koniec

CybeR napisał:

Eryk i dobrze ze konto otrzymał Krol bo szkoda by się marnowalo a Krol wie co i jak...

Problem polega na tym, że nie można grac na dwóch kontach, a zresztą i tak nie miałbym czasu. W związku z tym konto pozostaje do dyspozycji chętnego i doświadczonego w haremowych bojach gracza. Jeśłi ktoś jest zainteresowany to prosze o kontakt ze mną.

Offline

 

#11 2007-01-06 23:50:31

MC Koper

Król

6980476
Zarejestrowany: 2006-10-06
Posty: 509

Re: Koniec

Książę Eryku Wielki!!!
Byłeś nam tu jak Brat i jak Brata Cię żegnamy, wierząc, że być może pewnego dnia się jeszcze spotkamy na jakimś piachu pustyni. W walce nie ustępowałeś nawet największym wojownikom, byłeś naszym wzorem, bratem i przyjacielem!
Życzę Ci aby jak najlepiej Ci się działo w realnej rzeczywistości, pokonuj trudności tak, jak na haremie swoich wrogów! Powodzenia i do zobaczenia na naszym forum i być może kiedyś na jakimś desercie!

Offline

 

#12 2007-01-09 18:09:55

john258

Mieszkaniec Wielkiego Królestwa

Zarejestrowany: 2006-10-07
Posty: 10

Re: Koniec

moze duze sie nie udzielam na forum ale dzis postanowilem sie wypowiedziec szkoda ze odchodzisz bo tak jak krol byles dlamnie wzorem duzo zrobiles dal sojuszu i niech tak zostanie podjoles decyzje taka a nie inna i szanuje to zycze powodzenia na live i niewiem skad pochodzisz ale moze kiedys na jakies piwko sie zgadamy to tyle tez niemam za duzo czasu na kompa i harem ale cos tam dzialam jeszcze raz powodzenia i pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace rehabilitacyjne materace janpol Wisełka pola namiotowe